Ödüller ve Koşulları

Haftalık, Aylık, Dönemsel ve Sezon sonu ödüller

  1. ALL R Yazılım, belirlediği dönemlerde, belirlediği ödülleri kendi internet sitesi ve/veya Fantezi Türkiye Lig mobil uygulaması üzerinden üyelere/oyunculara bilgilendirecektir.

  2. Kazanılan ödüller nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

  3. Ödül kazanan kişi/kişilerin ilanı, Fantezi Türkiye Lig mobil uygulaması üzerinden, ilgili hafta/ay/dönem/sezon için ilanları yapılacaktır.

  4. Fantezi Türkiye Lig, Fantezi futbol oyununun fikri ve mülkiyet hakları sahibi ALL R Yazılım kontrolünün dışında meydana gelen ve mücbir sebep sayılacak sebeplerle ya da piyasadaki ekonomik şartların elverişsiz olması sebebiyle oyunun sezon bitiminden önce son erdirilmesi durumunda, oyunun sona erdirileceği tarihe kadar olan haftalık/aylık/dönemsel ödüller sahiplerine verilir.

  5. ALL R Yazılım bu kapsamda sunduğu hizmet ve ödülleri değiştirme ve iptal etme hakkını saklı tutar.

  6. Ödüllere hak kazanmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve Türkiye Cumhuriyeti’nde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır. Bu şartları taşımayan kullanıcının ödül hakkı iptal edilir ve sonraki kullanıcıya geçer.

  7. Üyeler/oyunucuların profil bilgilerinin yanlışlığından ya da eksikliğinden kaynaklı ödüllerin ulaştıralamaması durumunda ALL R Yazılım hiçbir sorumluluk kabul etmez.

  8. Ödül kazanılan hafta itibariyle 14 iş günü içerisinde bilgilerini girmeyen üyeler/oyuncular ödül hakkı iptal edilecektir.

Partnerler